Dům služeb, Senovážné nám. č 9, Č.Budějovice
774 846 465

spolupracujeme

Realitní kancelář RK Domino s.r.o. prošla šestnáctiletým procesním vývojem. Určitě mnozí z Vás si pamatují na její prvotní název Realitní kancelář Domino plus.

Nebudu tady vypisovat, že je nejlepší, nejchytřejší, nejspolehlivější apod. Vím, že ani na velikosti kanceláře nezáleží.

Letos jsem začala sedmnáctý rok a za ta léta mám už ledacos za sebou.

Nicméně, filozofií mé práce je využití zkušeností, znalostí, které jsem získala v průběhu těchto let, ale hlavně pomáhat klientům, kteří se na mne obrací o radu či pomoc při prodeji nebo koupi nemovitosti. Nejde ale pokaždé o prodej nebo nákup, ale také o poskytnutí rady ve všech záležitostech spojených s tímto procesem.

Není žádným tajemstvím, že realitní trh není v příliš dobré kondici. Kritika realitních kanceláří a makléřů je bohužel, oprávněná. Vyznat se v této džungli , je pro mnohé hodně složité.

Mým cílem je pomáhat klientům sdělováním prvotní ch informací, ověřených přímo z realitní praxe, ukazovat konkrétní příklady, navrhovat řešení, poskytovat rady a v neposlední řadě i upozorňovat na chyby, kterých se vyvarovat.

Spolupráce s realitním makléřem by měla být postavena na oboustranné důvěře, spokojeném pocitu a vzájemné sympatii.

Jsem ráda zato, že na mne obracejí klienti o pomoc. Myslí to vážně, upřímně a za to děkuji.

Každý máte právo si vybrat a rozhodnout se sami za sebe.

A jestli chcete fakt pomoc, klidně využijte všech mých znalostí a napište.

……a není to podmíněno, že za každou cenu budete muset svoji nemovitost prodávat pře ze mne.

Spolupracujeme

Zpět na HP
VLAĎKA SVOBODOVÁ - REALITNÍ PORADKYNĚ © 2015