Dům služeb, Senovážné nám. č 9, Č.Budějovice
774 846 465

Kontakt Vlaďka Svobodová

Adresa
K. Světlé 2238/2
České Budějovice
Telefon
telefon: 774 846 465
E-mail
email: info@vladkasvobodova.cz

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

* Jméno * Email * Telefon
* Váš vzkaz
 

O mně

Moje profesní cesta v oblasti realit začala v období, kdy jsem se rozhodovala, co budu dál dělat. Jaké zaměstnání budu vykonávat, když po šesti letech působení v oblasti práva a advokacie na pozici odborné referentky můj chlebodárce zvažoval, že odejde do penze?

Měla jsem na výběr ze dvou možností. Buď jsem se mohla vrátit do školství jako učitelka, nebo jít cestou ekonoma – účetní. Uvědomila jsem si však, že můj obchodní duch se nedá jen tak umlčet. V této době jsem dostala nabídku od jedné z největších a nejznámějších realitních kanceláří na Českobudějovicku. Byla mi nabídnuta pozice referentky. Zajásala jsem!

A protože není v životě nic jednoduché, přišla i jiná nabídka od konkurenční realitní kanceláře, kde hledali vedoucí obchodu. Nebylo to jednoduché rozhodování a navíc mě napadla šílená myšlenka. Nepůjdu do toho sama? Proč dávat někomu cizímu vše, co jsem se dosud naučila v advokátní kanceláři? Proč tyto vědomosti a zkušenosti nezúročit pro sebe?

Tak odstartovala moje dráha realitní makléřky. V roce 2001 jsem založila svoji realitní kancelář RK DOMINO plus. Všichni si klepali na čelo, protože se v této době s realitkami roztrhl pytel. Já měla jasno. Myslela jsem si, že do půl roku se rozhodne o mém osudu. Buď se stanu úspěšnou podnikatelkou, nebo si sáhnu až na dno. Naštěstí zvítězil úspěch a já musela přibrat posily. Kanceláři DOMINO se daří a funguje dodnes.

V průběhu let se samozřejmě děly i další události. V roce 2006 jsem si na dva a půl roku odskočila jako manažerka do krajské pobočky pro Jižní Čechy, která zastupovala jednu realitní společnost z Prahy. Přiznávám, že začátky nebyly zrovna jednoduché, ale nakonec se nám podařilo pobočku rozjet v plné parádě.

Tato práce mě posunula hodně dopředu. Přinesla mi do profesního života cenné vědomosti,zku­šenosti a osobní růst. Po uplynutí dvou let jsem si ale najednou začala uvědomovat, že jedu ve vyjetých kolejích, že už je to jen rutina. Žádný další profesní posun zde nehrozil a navíc přišel kritický zlom na realitním trhu. Rok 2008 otřásl v základech nejednou realitkou.

Rozhodla jsem se tedy včas odejít, znovu naskočit do svého DOMINA a plout dál pod jeho vlajkami až do současnosti. Proč vám to všechno vyprávím? Bude to znít možná úsměvně, ale začala jsem si více uvědomovat realitu v obchodě s realitami. Při jednání s klienty jsou mi stále více kladeny otázky spojené s problematikou prodejů, daní a financování.

V dnešní moderní době, kdy jsme přehlceni reklamními nabídkami, pokulhává gramotnost v oblasti prodeje nemovitostí. Toto zjištění mě přivedlo na myšlenku podělit se s ostatními o své zkušenosti. Další oblastí, ve které se angažuji, je oblast pomoci lidem s neschopností splácet své finanční závazky. Svým klientům pomáhám s dluhy a exekucemi. Myslím si totiž, že každý člověk by měl dostat v životě svou druhou šanci.

"Dojde-li mezi stranami ke sporu má Zájemce právo obrátit se se svou stížností (bude-li zájemce mít za to, že došlo k porušení zákonných páv spotřebitelů ze strany Zprostředkovatele) na Českou obchodní inspekci, případně na obecní živnostenský úřad Zprostředkovatele. V tomto směru Zprostředkovatel odkazuje Zájemce i na znění zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění. Zájemce má možnost na mimosoudní řešení případných spotřebitelských sporů, pokud je v postavení spotřebitele. Souhrnné informace k této problematice jsou na webu České obchodní inspekce www.coi.cz.

Všechny návrhy ve spotřebitelských sporech je třeba zasílat na Českou obchodní inspekci.

VLAĎKA SVOBODOVÁ - REALITNÍ PORADKYNĚ © 2015